0(312)346 3200 - 0(553) 733 0604

Yenimahallle Nakliye

Evden eve nakliyat hizmetimiz ile ev eşyalarınızı titizlikle yeni adresinize kadar taşımaktayız. Her sektörde olduğu gibi, taşımacılık sektöründe de iyi bir firma ile anlaşma sağlamak önemlidir. Hem fiyat hem de genel hizmet kalitesi bakımından şimdiye kadar bizleri tercih etmiş olan tüm müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış durumdayız. Şimdi sizlere de en ideal fiyat teklifimizi sunmaya ve kaliteli hizmet vermeye hazırız.

Evinize yerleşirken belki de çok titiz bir yerleşim yaptınız ve değerli eşyalar aldınız. Ancak artık yeni bir eve taşınmak durumundasınız. İşte böyle bir anda, eşyalarınızın doğru bir şekilde taşınması önemli olmaktadır. Her eşyanın malzeme yapısı aynı olmadığı gibi boyutları da farklılık göstermektedir. Bu yapısal özellikler önemlidir çünkü eşyaları nasıl ve ne şekilde taşımamız gerektiğini belirlerken bu özellikleri dikkate alırız. Bu sayede taşınma sürecinde eşyalarınızın en ufak hasar almadan taşınması işlemini gerçekleştiririz.

Hizmet sürecimiz ile ilgili olarak değinmek istediğimiz bir diğer önemli nokta ise pek çok eşyanın maddi değerinin farkında olduğumuz kadar, manevi değerine de önem vermekteyiz. Sizin için manevi değeri olan eşyalarınızı da güven içerisinde taşınacağından emin olabilirsiniz.Yenimahalledeki şubemizle 2004’ten beri evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz